O Mnie

Strona Główna O Mnie
Paweł Rogóż

Studia na Wydziale Lekarskim ukończyłem na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2006 roku.

Specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu odbyłem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Od 2008 roku prowadzę praktykę lekarską. Doświadczenie zawodowe zdobywam od wielu lat pracując w ramach szpitalnych oddziałów i poradni ortopedycznych oraz uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach medycznych. Ostatnio pracowałem w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki, USK we Wrocławiu.

Jestem pracownikiem Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu, gdzie zajmuję się między innymi terapią bakteriofagową infekcji układu ruchu opornych na antybiotykoterapię.

Polecane Linki

Ceryfikaty

SZKOLENIA I KONFERENCJE

Publikacje i artykuły

Zobacz moje publikacje.

Moje Opinie

Zobacz co moi pacjenci piszą o mnie.

Kontakt

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli masz problemy z bólem pleców, kolan, stawów lub innych części ciała, skontaktuj się z mną. Bez odpowiedniego leczenia Twoje problemy mogą prowadzić do pogorszenia stanu zdrowia i wpłynąć na jakość Twojego życia.

Dowiedz się więcej

© 2023 Paweł Rogóż All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie medical-online.pl
Muzyka remigiuszknapik.tumblr.com/

Na naszej witrynie wykorzystujemy pliki Cookies, które są zapisywane na dysku w celach statystycznych, reklamowych, zapewnienia najwyższej jakości usług oraz poprawności działania serwisu. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na korzystanie z Cookies, których ustawienia zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje dostępne w Polityce Prywatności. Dowiedz się więcej